Økonomi

Består af HR og Økonomi. Vi sørger for, at vi i Aarhus Vand udvikler, fastholder og bruger vores ressourcer ansvarligt - både de menneskelige og de økonomiske.

Vælg underafdeling

Ledelsen

Mads Bayer

Mads Bayer

CFO - Chief Financial Officer

89 47 11 10

Mads.Bayer@aarhusvand.dk
Per Dinesen

Per Dinesen

Head of Economy

89 47 11 12

Per.Dinesen@aarhusvand.dk
Peter Holm

Peter Holm

Head of HR

89 47 10 60

Peter.Holm@aarhusvand.dk

Økonomi

Per Dinesen

Per Dinesen

Head of Economy

89 47 11 12

Per.Dinesen@aarhusvand.dk
Anne Mette Horn

Anne Mette Horn

Driftsansvarlig, afregningsområdet

89 47 10 22

AnneMette.Horn@aarhusvand.dk
Asbjørn Vagner Rasmussen

Asbjørn Vagner Rasmussen

Regnskabschef

89 47 11 18

Asbjorn.Rasmussen@aarhusvand.dk
Charlotte Williams Lund

Charlotte Williams Lund

Driftsansvarlig, afregningsområdet

89 47 10 10

Charlotte.W.Lund@aarhusvand.dk
Gitte Kongstadt

Gitte Kongstadt

Controller

89 47 11 17

Gitte.Kongstadt@aarhusvand.dk
Iben Madsen Holm

Iben Madsen Holm

Økonomirådgiver

89 47 11 15

Iben.Madsen.Holm@aarhusvand.dk
Kaspar Jensen

Kaspar Jensen

It-driftsansvarlig, afregningssystem

89 47 10 23

Kaspar.Jensen@aarhusvand.dk
Lars Kjer

Lars Kjer

Økonomirådgiver

89 47 11 16

Lars.Kjer@aarhusvand.dk
Louise Nielsen

Louise Nielsen

Økonomirådgiver

89 47 11 14

Louise.Nielsen@aarhusvand.dk
Mette Buch Pold

Mette Buch Pold

Fagleder

89 47 11 19

Mette.Buch.Pold@aarhusvand.dk
Pernille Bødker Knudsen

Pernille Bødker Knudsen

Økonomirådgiver

89 47 11 09

Pernille.Knudsen@aarhusvand.dk
Peter Jørgensen

Peter Jørgensen

Økonomirådgiver

89 47 11 13

Peter.Joergensen@aarhusvand.dk
Søren Larsen

Søren Larsen

Anlægsøkonom

89471108

Soren.Larsen@aarhusvand.dk

HR

Peter Holm

Peter Holm

Head of HR

89 47 10 60

Peter.Holm@aarhusvand.dk
Birgit Vastrup Knudsen

Birgit Vastrup Knudsen

Fagleder for HR

89 47 10 70

Birgit.Vastrup.Knudsen@aarhusvand.dk
Bjørn Rohde

Bjørn Rohde

HR-konsulent

89 47 10 69

Bjorn.Rohde@aarhusvand.dk
Brit Guldbjerg

Brit Guldbjerg

HR-konsulent

89 47 10 56

Brit.Guldbjerg@aarhusvand.dk
Inge Haupt

Inge Haupt

HR-konsulent

89 47 10 46

Inge.Borre.Haupt@aarhusvand.dk
Per Bach

Per Bach

Fagchef for procesledelse

89 47 11 61

Per.Bach@aarhusvand.dk