Direktion

Vælg underafdeling

Ledelsen

Lars Schrøder

Lars Schrøder

CEO - Chief Executive Officer | Administrerende direktør

89 47 11 00

Lars.Schroder@aarhusvand.dk
Claus Homann

Claus Homann

CSO - Chief Strategy Officer, COO - Chief Operation Officer | Strategi- og produktionsdirektør

89 47 13 00

Claus.Homann@aarhusvand.dk
Mads Bayer

Mads Bayer

CFO - Chief Financial Officer | Økonomidirektør

89 47 11 10

Mads.Bayer@aarhusvand.dk
Claus Møller Pedersen

Claus Møller Pedersen

CBDO - Chief Business Development Officer | Direktør for Forretningsudvikling

89 47 11 20

Claus.Moller.Pedersen@aarhusvand.dk
Karina  Topp

Karina Topp

CPO - Chief Project Officer

89 47 11 21

Karina.Topp@aarhusvand.dk

Sekretær

Joan Møller Sørensen

Joan Møller Sørensen

Executive Secretary | Direktionssekretær

89 47 13 61

Joan.M.Sorensen@aarhusvand.dk