Kunde og Projekt

Har ansvar for planlægning af den overordnede infrastruktur på vand- og spildevandssystemet, gennemførelse af anlægsarbejder, kunderelationer, kommunikation og marketing samt IT og digitalisering. En væsentlig del af divisionens anlægsprojekter løses i partnerskaber med rådgivere og entreprenører.

Vælg underafdeling

Torben Riis

Torben Riis

Head of Customer Relations

89 47 10 48

Torben.Riis@aarhusvand.dk
Kirsten Nygaard Engelund

Kirsten Nygaard Engelund

Kunderådgiver

89 47 10 10

Kirsten.engelund@aarhusvand.dk
Helene Linnet Aaskov

Helene Linnet Aaskov

Design Manager, Customers and Market

89 47 10 39

Helene.Aaskov@aarhusvand.dk
Jan Tøibner

Jan Tøibner

Pressechef

89 47 10 51

jan.toibner@aarhusvand.dk
Pia Hjortshøj Knudsen

Pia Hjortshøj Knudsen

Fagkoordinator, kundeservice

89 47 10 10

Pia.Knudsen@aarhusvand.dk
Helle Kjeldsen

Helle Kjeldsen

Kunderådgiver

89 47 10 02

Helle.Kjeldsen@aarhusvand.dk
Mathilde Præstkjær Mikkelsen

Mathilde Præstkjær Mikkelsen

Administrativ elev

89 47 10 82

Mathilde.Mikkelsen@aarhusvand.dk
Renè  Krongaard Jensen

Renè Krongaard Jensen

Kunderådgiver

89 47 10 10

Rene.Krongaard@aarhusvand.dk
Sara Nygaard Skildal

Sara Nygaard Skildal

Kunderådgiver

89 47 10 44

Sara.Nygaard.Skildal@aarhusvand.dk
Simone  Nipgaard Rolvung

Simone Nipgaard Rolvung

Administrativ elev

89 47 10 00

simone.rolvung@aarhusvand.dk
Camilla Jessen Studentermedhjælper

Camilla Jessen Studentermedhjælper

camilla.jessen@aarhusvand.dk
Kia Bak Knudsen Studentermedhjælper

Kia Bak Knudsen Studentermedhjælper

Kia.Knudsen@aarhusvand.dk
Mathilde Vejrup Jensen Studentermedhjælper

Mathilde Vejrup Jensen Studentermedhjælper

Mathilde.Jensen@aarhusvand.dk
Kristian  Brunmark

Kristian Brunmark

Leder af Visit Aarhus Vand

89 47 10 29

kristian.brunmark@aarhusvand.dk
Anne-Katrine Duholm Studentermedhjælper

Anne-Katrine Duholm Studentermedhjælper

Studentermedhjælper

Anne-Katrine.Duholm@aarhusvand.dk
Emma Skou Rasmussen Studentermedhjælper

Emma Skou Rasmussen Studentermedhjælper

Emma.Skou.Rasmussen@aarhusvand.dk
Ida Damgaard Høegh Studentermedhjælper

Ida Damgaard Høegh Studentermedhjælper

Ida.Damgaard.Hoegh@aarhusvand.dk
Emil Borup Grøn Studentermedhjælper

Emil Borup Grøn Studentermedhjælper

Emil.Borup.Gron@aarhusvand.dk
Malte Meinert Olsen Studentermedhjælper

Malte Meinert Olsen Studentermedhjælper

Malte.Meinert.Olsen@aarhusvand.dk