Kunde og Projekt

Har ansvar for planlægning af den overordnede infrastruktur på vand- og spildevandssystemet, gennemførelse af anlægsarbejder, kunderelationer, kommunikation og marketing samt IT og digitalisering. En væsentlig del af divisionens anlægsprojekter løses i partnerskaber med rådgivere og entreprenører.

Vælg underafdeling

Helle Matthiesen

Helle Matthiesen

Projektleder

89 47 11 30

Helle.Matthiesen@aarhusvand.dk
Esben  Bro

Esben Bro

Projektleder

89 47 11 70

Esben.Bro@aarhusvand.dk
Helle Rosenlund Jensen

Helle Rosenlund Jensen

Teknisk administrativ medarbejder

89 47 10 00

Helle.Rosenlund.Jensen@aarhusvand.dk
Henrik Bech Haagaard

Henrik Bech Haagaard

Projektleder

89 47 11 54

Henrik.B.H@aarhusvand.dk
PD

Pia Daa

Sagsbehandler

89 47 10 47

Pia.Daa@aarhusvand.dk
Thorsten Gram

Thorsten Gram

Sagsbehandler

89 47 10 28

Thorsten.Gram@aarhusvand.dk