Forretningsudvikling

Forretningsudvikling virkeliggør nogle af Aarhus Vands største fyrtårnsprojekter og udvikler innovative idéer til nye, bæredygtige forretningsmuligheder, der skaber vækst. Det sker i samskabelse med kolleger, kunder og samarbejdspartnere til gavn for mennesker og planeten

Vælg underafdeling

Karsten Lumbye Jensen

Karsten Lumbye Jensen

Chief Innovations Officer, ReWater | Innovationschef, ReWater, Ressourceanlæg

89 47 11 71

Karsten.Lumbye@aarhusvand.dk
Janni Thusgaard Pedersen

Janni Thusgaard Pedersen

Business Development Officer | Forretningsudvikler

89471074

Janni.Thusgaard@aarhusvand.dk
Line Dybdahl Poulsen

Line Dybdahl Poulsen

Business Creator

89 47 11 87

Line.Dybdahl@aarhusvand.dk
Malte Kristian Skovby Ahm

Malte Kristian Skovby Ahm

Forsknings- og forretningslead, IoT og digitaliseringen af vandkredsløbet

89471143

Malte.Ahm@aarhusvand.dk
Markus Frank Thisted Studentermedhjælper

Markus Frank Thisted Studentermedhjælper

Studentermedhjælper

89 47 10 99

Markus.Frank.Thisted@aarhusvand.dk
Christoffer K. Hansen Studentermedhjælper

Christoffer K. Hansen Studentermedhjælper

Studentermedhjælper

Christoffer.K.Hansen@aarhusvand.dk
Frida Viktor Studentermedhjælper

Frida Viktor Studentermedhjælper

Studentermedhjælper

89 47 10 10

Frida.Viktor@aarhusvand.dk
LSJ

Lone Stensig Jakobsgaard

Projektleder

89 47 10 00

Lone.StensigJakobsgaard@aarhusvand.dk