Forretningsudvikling

Har ansvar for realisering af et nyt domicil til Aarhus Vand og for realisering af et nye rense– og ressourceanlæg, Aarhus ReWater. Derudover har Forretningsudvikling ansvar for udnyttelse af potentialerne for forretningsudvikling i disse to store projekter samt forretningsudvikling i øvrigt i Aarhus Vand.

Vælg underafdeling

Karsten Lumbye Jensen

Karsten Lumbye Jensen

Chief Innovation Officer

89 47 11 71

Karsten.Lumbye@aarhusvand.dk
Janni Thusgaard Pedersen

Janni Thusgaard Pedersen

Forretningsudvikler

89471074

Janni.Thusgaard@aarhusvand.dk
Line Dybdahl Poulsen

Line Dybdahl Poulsen

Business Creator

89 47 11 87

Line.Dybdahl.Poulsen@aarhusvand.dk
Alexander Mørch Lavendt

Alexander Mørch Lavendt

Business Developer

89 47 10 00

Alexander.Morch.Lavendt@aarhusvand.dk
Juliane Kethmer Madsen Studentermedhjælper

Juliane Kethmer Madsen Studentermedhjælper

Juliane.Kethmer.Madsen@aarhusvand.dk
Camilla Kuus Studentermedhjælper

Camilla Kuus Studentermedhjælper

Camilla.Kuus@aarhusvand.dk